Türkiye’nin otomat fuarı VENDIST dördüncü yılına iddialı hazırlanıyor.

Türkiye’nin otomat fuarı VENDIST dördüncü yılına iddialı hazırlanıyor.

Türkiye’deki tek otomat teknolojileri fuarı VENDEX Turkey dördüncü yılında ismini ve konseptini, salonunu yenileyerek ‘Vending Sektörü İstanbul Buluşması’ içeriği kısaltmasında ilham alarak VENDIST olarak devam edecek.

11.Uluslararası ATRAX kapsamında VENDIST Fuarı, 11-13 Ocak tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ve sektör firmaları ve alıcılarını tüm dünyadan bir araya getirecek.

VENDIST Fuarı, 4 yılında sektörün bölgedeki tek fuarı olarak otomat makinaları, self servis sistemler sektöründe lider konuma yerleşti. Fuar başarılı bir şekilde büyüyerek bölgedeki büyük iş potansiyeline rehberlik ediyor.

VENDIST gelecek yıl daha fazla alan, daha fazla firma ve daha büyük bir iş platformu sunacak. İş birlikleri, ürün tanıtımları, marka görünürlüğü ve ağ oluşturma gibi pek çok fırsata yer verecek.

ATRAX ve VENDIST Fuarı eş zamanlı olarak eğlence- otomatları yanı sıra, yiyecek, içecek otomatları, self servis sistemler, kentsel alanlar ve sosyal alanlar ve rekreasyon tesislerinin ihtiyaçlarını bir araya getiriyor. Dev bir endüstri olarak yatırımlara rehberlik ediyor ve bütünsel bir yaklaşımla yeni iş fikirleri için hayal gücünüzü sınırlarını zorlamaya çağırıyor.

İstanbul Fuar Merkezi’nde geçen yıl 5, 6 ve 7. holde gerçekleşen fuar, bu yıl 4 ve 8. halleri de ekleyerek %50 büyüme kaydetti. Bu büyüme, sektörün katılım taleplerine yanıt verirken daha fazla katılımcı, daha fazla ürün çeşitliliği, iş potansiyeli ve daha büyük bir sinerji sunacak.

ATRAX ve VENDIST Fuarı, büyüdükçe ürün gruplarını da daha başarılı bir şekilde yerleştiriliyor. Hall 7’de eğlence, oyun ve macera gruplarına yer alırken, HALL 6B’de vending (otomat) makinelerini sergileniyor. Hall 6, parklar ve açık hava eğlenceleriyle dolup taşarken, hall 5B spor alanları ve tesisler için bir ekipmanlar olacak. Hall 5, çevre koruma, tel çit sistemleriyle donatılırken, Hall 8’de havuzlar, spa ve wellness su atraksiyonları ile ziyaretçilerimize harika ürün çeşitliliği sunuyor. Ayrıca, Hall 4’te ev ve bahçe ile peyzaj donanımlarına göz atmaya davetlisiniz.

Your Comment:

Related Posts

24

Şub
Basın Bültenleri

VENDEX TURKIYE FUARI ADINI VENDIST OLARAK GÜNCELLEDİ VE YENİ TARİHİNİ 11-13 OCAK 2024 OLARAK İLAN ETTİ.

  VENDEX TURKIYE FUARI ADINI VENDIST OLARAK GÜNCELLEDİ VE YENİ TARİHİNİ 11-13 OCAK 2024 OLARAK İLAN ETTİ. Sektörün İstanbul’daki buluşması hazırlıklarına konseptini yenileyerek başladı. VENDIST, kentsel yaşam, eğlence ve dinlenme alanlarının bir parçası olarak, 11. Uluslararası Eğlence, Oyun, Park ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı ATRAX kapsamında Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize ediliyor. Uluslararası ziyaretçisi ve yarattığı iş […]

26

Eyl
Basın Bültenleri

Fuarcılıkta Rota Türkiye’ye çevrilirken, ATRAX- VENDEX iddialı bir fuara hazırlanıyor.

Türkiye’nin alternatif yeni tedarik zinciri arayışlarında öne çıkması fuarcılık sektörüne de ivme kazandırdı. İstanbul’da yapılan ihracat odaklı sektörlere yönelik fuarlar her zamankinden daha fazla ziyaretçi alıyor. Özellikle İstanbul fuarlarına yurtdışı ziyaretçi sayıları rekor derecede arttı.  Avrupa ve yakın ülkeler yanı sıra Güney Amerika, Asya Pasifik ve Afrika ülkelerinden de ziyaretçilerin artık Türkiye’yi tercih etmeye başladığı görülüyor. Tüm[…]

04

Ağu
Basın Bültenleri

VENDEX 2023 Tarihlerini Güncelledi. Yeni tarih 12-14 Ocak…!

VENDEX TURKİYE 3.   Otomat Makinaları ve Self Servis Sistemler Fuarı daha önce duyurduğu tarihlerindegüncelleme yaparak fuarı 2 hafta öne aldı. Daha önce duyurmuş olduğu 2-4 Şubat 2023 yerine yeni tarihler 12-14 Ocak 2023 oldu. VENDEX Fuar Koordinatörü Nergis Aslan bu güncellemeyi sektörden gelen talepler nedeniyle yaptıklarını belirtti.  Nergis Aslan ‘Önceki tarihimiz okulların sömestri tatiline denk geliyordu. Bu durum[…]