Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemleri sektörü için en verimli iş platformu ATRAX VENDEX ‘de sektör profesyoneli ziyaretçilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Aşağıda verilen bilgiler ışığında fuara ziyaretlerinizi verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyacağınız her türlü destek ve sorularınız için tureks@tureksfuar.com.tr adresi ve 0212 570 63 05 numaralı telefonumuzdan Tureks Fuarcılık ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:
Fuar ile ilgili temel bilgilere ATRAX VENDEX Hakkında bölümünden ulaşabilirsiniz.

KAYIT VE GİRİŞ ÜCRETİ:
ATRAX VENDEX’i ziyaret etmek için Online Davetiye bölümünden 10 Ocak 2024 tarihine kadar ücretsiz kayıt olup, fuara giriş kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca fuar alanına geldiğinizde girişte bulunacak kayıt bankolarında Fuar Giriş Ücreti olan 50 TL bedel ödeyerek giriş kaydınızı yaptırmanız gerekecektir.

*Sektörel bir fuar olan VENDEX Fuarı’na, 16 yaşından küçük çocukların kesinlikle alınmayacağını önemle hatırlatırız!

ZİYARETÇİ KILAVUZU:
Kayıt yaptırmanız ardından fuarın yerleşim planı ve katılımcıların alfabetik listesinin yer aldığı ziyaretçi kılavuzunu teslim alarak, verimli bir fuar ziyareti gerçekleştirebilirsiniz.

VİZE HİZMETİ:
Fuarımızı yurtdışından ziyarette bulunmak için vize yazısı isteyen sektör ilgililerinin Vize Bilgi Formu’nu doldurarak, tarafımıza ulaştırması gerekmektedir. Yapılacak inceleme sonrası İstanbul Ticaret Odası Fuarlar ve Dış İlişkiler Şubesi’nden alınacak Vize Onay Yazısı mail yolu ile ziyaretçimize gönderilecektir. Ayrıca belgenin aslını talep edecek ziyaretçilerimizin masraflarını karşılaması halinde orijinal vize onay yazısı kendisine gönderilebilmektedir.

KONAKLAMA:
Fuar süresince ziyaretçilerimizin konaklama ihtiyacı için hizmet verecek çözüm ortağımız olan seyahat acentemiz Crowne Plaza | İstanbul Florya olacaktır. Firmanın detaylı bilgisine ve öneri konaklama listesine Çözüm Ortaklarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

ULAŞIM:
İstanbul Fuar Merkezi birçok ulaşım olanaklarına sahip bir konumdadır. Otomobil, metro, deniz otobüsü,tren veya uçak ile ulaşım gibi birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Fuara nasıl ulaşacağınızı fuar alanına ulaşım bölümünden, ayrıca gerek duyacağınız hizmetler için çözüm ortağımız olan seyahat acentemizin bilgilerine Seyahat ve Konaklama bölümünden ulaşabilirsiniz.

TERCÜMAN:
Fuar görüşmelerinizde tercümana ihtiyaç duyacaksanız ziyaretçi hizmetleri yetkililerimizle bağlantı kurmanız halinde gerekli yardımı sunmaktayız.

RESTAURANT VE KAFETERYA HİZMETİ:
Fuar esnasında katılımcılarımızın yiyecek – içecek ihtiyacını karşılayabileceği restaurant ve kafeterya, fuarın fuaye alanında yer almaktadır.

DANIŞMA:
Fuarla ilgili tüm sorularınız için ziyaretçi hizmetleri servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Taşkın Pehlevan
www.tureksfuar.com.tr / taskin@tureksfuar.com.tr
Tel : +90 212 570 63 05 / Fax: +90 212 570 63 06