REKLAM OLANAKLARI

FUAR ALANI REKLAMLARI

FUAYE ALANI ZEMİNE LOGO UYGULAMA REKLAMI
ATRAX Fuarı’nda salonlara geliş – gidişlerde her ziyaretçinin mutlaka geçmek zorunda olduğu fuaye alanı, markanızın görünürlüğünü en etkili şekilde sağlayabileceğiniz alandır. Firmanızın ismini, logosunun ve stant numarasının yer aldığı tasarımlarımızın fuaye alanı zeminine uygulanmasını sağlayarak standınızı ziyaret edecek kişi sayısını arttırmanın yanı sıra, markanızın ziyaretçiler nezdinde bilinirliğine de katkıda bulunabilirsiniz.

Fuaye alanı zemine logo reklam uygulamasından, en fazla “4” firma yararlanabilecektir ve değerlendirme aşamasında başvuru önceliği az alınacaktır.

Reklam tasarımları, reklam veren firma tarafından yaptırılarak teslim edilecek (ekstra bir adet yedek çalışma ile birlikte) reklam uygulaması ise Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından sağlanacaktır.

 

 Toplam Adet Uzunluk Genişlik Adet Fiyatı
En fazla 4 110cm 110cm 400 USD

HALL GİRİŞLERİNDE ZEMİNE LOGO UYGULAMA REKLAMI
5, 6 ve 7. Hall girişlerinde zemine marka ve logonuz ile stant numaranızın yer aldığı reklam uygulamanızın konumlandırılmasını sağlayarak, markanızı ön plana çıkartabilir ve standınızı daha fazla sayıda kişinin ziyaret etmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Hall girişlerinde zemine logo uygulama reklamından her halde sadece 1 firma faydalanabilecektir. Reklam materyali reklam veren firma tarafından hazırlanıp teslim edilecek, Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından uygulanacaktır.

 

 Toplam Adet Uzunluk Genişlik Adet Fiyatı
2 80cm 100cm 350 USD

AYAK İZİ YÖNLENDİRME REKLAMI
Ziyaretçilerin, firmanızın stant yerini fuar alanında kolaylıkla bulabilmesi için en etkili uygulamalardan biri olan ayak izi yönlendirme reklamıyla ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca bu reklam uygulaması ile markanızın fark edilirliğine de katkı sağlayabilirsiniz.

Ayak izi yönlendirme reklamından her salon içerisinde en fazla “2” firma yararlanabilecek ve değerlendirme aşamasında başvuru önceliği baz alınacaktır.

Ayak izi yönlendirme reklamlarının adedi reklam veren firma tarafından belirlenecek, salon içerisinde konumlandırılması ise Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından sağlacaktır.

 

 Toplam Adet Uzunluk Genişlik Çift Adet Fiyatı
En fazla 7 çift 35cm 20cm 60 USD

FUAR ALANI IŞIKLI KULE REKLAMI
Işıklı reklam kuleleri fuar alanının en sık ziyaretçi alan bölümlerinde konumlandırılmaktadır.

Fuar alanı içerisinde, 4 cephesi ışıklı reklam kuleleri aracılığı ile markanızın dikkat çekiciliğini arttırabilir ve standınızın daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz.

Fuar alanı içerisinde ışıklı reklam kulelerinden en fazla “5” adet konumlandırılabilmektedir ve değerlendirme aşamasında başvuru önceliği baz alınacaktır.

 

 Toplam Adet Uzunluk Genişlik Adet Fiyatı
En fazla 5 2,5m 50cm 1000 USD

HALL PLANI FİRMAYA ÖZEL RENKLENDİRME VE LOGO UYGULAMA REKLAMI
5, 6 ve 7. hall girişlerinde bulunan hall planlarında firmaya özel renklendirme çalışması yapılacaktır. Siyah – beyaz hazırlanan hall planlarında reklam veren firmanın yeri özel olarak renklendirilecek ve plan içerisinde yer alan stant yerinde firmanın logosu kullanılacaktır. Hall planı firmaya özel renklendirme ve logo uygulama reklamı ile ziyaretçilerin dikkatini firmanıza çekebilir , bu sayede standınızın daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz.

Hall planı firmaya özel renklendirme ya da logo uygulama reklamından her hall de en fazla “3” firma faydalanabilecektir. Değerlendirme aşamasında başvuru önceliği baz alınacaktır.

 

 Toplam Adet Uzunluk Genişlik Adet Fiyatı
6 Stant Ölçüsünde Stand Ölçüsünde 100 USD

BİLBOARD REKLAMI
Yaygın olarak kullanılan bilboardlar en iyi bilinen outdoor reklam aracıdır ve reklamın en yüksek düzeyde görünümünü sağlamaktadır. 5, 6 ve 7. Hall fuar alanı giriş – çıkışların toplam 16 adet bilboard alanı bulunmaktadır. Bu bilboardlar da firmanızın reklamını yayınlatarak, ziyaretçilerin algısında fark edilebilirlik seviyenizi yükseltebilir ve marka prestijinizi güçlendirebilirsiniz.

Bilboardlara uygulanacak tasarım çalışmaları reklam veren firma tarafından hazırlanacak ve teslim edilecektir. Reklam uygulaması ise Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından yapılacaktır.

 

 Toplam Adet Uzunluk Genişlik Adet Fiyatı
16 200cm 350cm 800 USD

FUAR KATALOG REKLAMI
ATRAX Fuarı’nda yer alan firmaların ürün, hizmet, marka ve kimlik bilgilerinde yer aldığı fuar katalogları hazırlanmaktadır. Fuar süresince ve sonrasında satışa sunulan kataloglar, katılımcı firmalara, kamu kuruluşlarına, üniversite kütüphanelerine, sektör dernek ve birliklerine bedelsiz dağıtılmaktadır. Reklamınızın fuar kataloğunda yer almasını sağlayarak, firmanızın isminin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, hedef kitleniz nezdinde bilinirliğinizi ve prestijinizi arttırabilirsiniz.

Fuar kataloğu özellikleri fiyat bilgisi şu şekildedir.

 Toplam Adet Uzunluk Genişlik Lisan
5000 20cnm 14 Türkçe/İngilizce

 

Fuar Kataloğu Reklam Fiyatları
Arka Kapak 2000 USD
Sırt Reklamı 1500 USD
Ön Kapak İçi 1300 USD
Arka Kapak İçi 1300 USD
İç Sayfalar 900 USD

Reklam Olanakları Özet Tablo

Reklam Olanakları Toplam Adet Uzunluk Genişlik Adet Fiyatı
FUAYE ALANI ZEMİNE LOGO UYGULAMA REKLAMI En fazla 4 110cm 110cm 400 USD
HALL GİRİŞLERİNDE ZEMİNE LOGO UYGULAMA REKLAMI 2 80cm 100cm 350 USD
AYAK İZİ YÖNLENDİRME REKLAMI En fazla 7 çift 35cm 20cm Çift Adedi 60 USD
FUAR ALANI IŞIKLI KULE REKLAMI En fazla 5 2,5m 50cm 1000 USD
HALL PLANI FİRMAYA ÖZEL RENKLENDİRME VE LOGO UYGULAMA REKLAMI 6 Stant Ölçüsünde Stand Ölçüsünde 100 USD
BİLBOARD REKLAMI 16 200cm 350cm 800 USD

(Anlaşma halinde reklam bedeli, anlaşma tarihinde %50, fuar öncesi kalan %50 ödeme şeklinde yapılacaktır.)

 

Sponsorluk ve reklam olanakları için bizimle bağlantı kurun.

tureks@tureksfuar.com.tr
0212 570 63 05