Değerli sektör profeyonelleri ve ilgilileri,

Ülkemizde yaşanan hızlı metropolleşme ile birlikte hayatımızda yer alan metro istasyonları, eğlence alanları, üniversiteler, hastaneler, ve iş yerlerinde sıkça karşımıza çıkan yiyecek ve içecek otomatları Türkiye’de yeni bir pazar ve pazara yönelik yeni iş fırsatları yarattı.

Bu alanda ülkemizde faaliyet gösteren üretici, tasarımcı, uygulayıcı ve diğer tüm sektörel paydaşların bir araya gelerek sektörel network imkanı oluşturmak ve ülkemizde bu alanda yapılan yeniliklerin sektöre tanıtılması amacıyla sektörün ilk ve tek fuarı olan VENDEX’i , ATRAX Fuarı kapsamında 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleştiriyor olacağız.

Üçüncü yılında da yurt içi ve yurt dışından çok sayıda sektör profesyonelini ağırlamaya hazırlanan fuarda otomatik satış makinelerinin üreticileri, ithalatçıları, ihracatçıları ve distribütörleri bir araya getirecek.

Otomat Makinaları, Self Servis Sistemler ve Sarf Malzemeleri alanında çalışmaların hız kazandığı ülkemizde, sektörün uluslararası alanda tanınması, gelişmesi ve bu konuda güç birliği oluşması, adına VENDEX, büyük önem taşımaktadır.

Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak VENDEX’i sektöründe dünya çapında bilinen ve ilgi gören bir organizasyon olarak konumlandırmayı hedefliyoruz.

Bu hedef doğrultusunda ilerlerken sizi de 12-14 Ocak 2023 tarihleri arasında Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemler Fuarı’nda” bizlerle birlikte olmaya davet ediyoruz.

Teşekkürler,

Nergis ASLAN
Tureks Uluslararası Fuarcılık
Genel Müdür