Vending Sektörü VENDEX Fuarı ile Bir Araya Gelecek…

Son yıllarda tüm dünyada kullanımı yaygınlaşan otomat makineleri teknolojileri ve self servis sistemleri sektörü, Türkiye’de sektörünün tek fuarı olan VENDEX’de bir araya gelmeye hazırlanıyor.
Sektörün network ihtiyacına cevap vermeye hazırlanan fuar 13-15 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Otomat teknolojleri ve self servis sistemleri alanında faaliyet gösteren üretici, uygulayıcı, tasarımcı ve sektör profesyonellerini uluslararası platformda bir araya getirecek olan fuar aynı zamanda yeni ticari iş birlikleri için güvenilir bir iş birliği platformu oluşturuyor.

3 gün boyunca Vending sektöründe yaşanan teknolojik gelişmelere, geniş ürün yelpazesine ve sektörel etkinliklere ev sahipliği yapacak olan fuar katılımcılarına sektörel gelişmeleri yakından takip etme  fırsatı sunuyor.

Kişi Başına Düşen Otomat Sayısı Artıyor

Özellikle son yıllarda sıkça kullanılan otomat sayısı ve çeşitliliği ile otomat sektörü Türkiye’de yeni ve güçlü bir pazar olarak kendine yer ediniyor.  Bir birinden farklı özellik ve tasarımlara sahip olan otomat teknolojileri kullanım oranının artması ve ürün çeşitliliğinin büyük bir hızla genişlemesi yatırımcılar için yeni ve faydalı bir yatırım alanı oluşturuyor. Sektörde yaşanan bu hızlı gelişme ile ortaya çıkan sektörel network alanı ihtiyacına bağlı olarak sektör Türkiye’de bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Türkiye’de bu alanda yapılan tek ihtisas fuarı VENDEX,  yapılan yeniliklerin sektöre tanıtılması, pazarın bir biri ile iş yapan tüm paydaşlarının bir araya gelmesi ve yeni ticari iş birliklerinin gerçekleştirilmesi amacı ile 13-15 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

ATRAX Fuarı ile Eş Zamanlı Gerçekleşiyor

Otomat Teknolojileri Ve Self Servis Sistemler Fuarı VENDEX ile alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olan ATRAX; 8.Uluslararası Eğlence, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı eş zamanlı gerçekleşerek sektörün birbiriyle bağlantılı tüm alanları aynı platformda buluşturuyor.

Uluslararası ATRAX Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşecek VENDEX,  ülkemizde bu kapsamda yapılan ilk  organizasyon olarak sektörün uluslararası bağlantılarına katkı sağlıyor.

Related Posts

24

May
Basın Bültenleri

VENDEX TURKEY 3. yılına konseptini yenileyerek başladı

VENDEX TURKEY geçen yıl pandemi şartlarının devam ettiği bir dönemde olmasına rağmen oldukça başarılı geçen 2022 Fuarından sonra 2023 için tüm görsel konseptini ve içeriğini yenileyerek iddialı bir fuar için çalışmalara başladı. 2-4 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan VENDEX TURKEY 3. Otomat Makinaları ve Self Servis Sistemler Fuarı 3. kez sektörü alıcıları ile buluşturacak […]

12

Şub
Basın Bültenleri

Otomat Sektörü Türkiye’de İlk Defa Bir Araya Geldi

Türkiye’de ilk defa  Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 13 – 15 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ‘Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemler Fuarı VENDEX Turkey’ ilk yılından önemli başarılara imza attı. Sıcak-soğuk içecek otomatlarından rulo havlu otomatına, istanbulkart ve banka kartlarından alışveriş yapmayı sağlayan yazılımlardan atıklardan mama veren otomatlara kadar  son teknoloji inovasyon harikası ürünlere ev[…]