Vending Sektörü VENDEX Fuarı ile Bir Araya Gelecek…

Son yıllarda tüm dünyada kullanımı yaygınlaşan otomat makineleri teknolojileri ve self servis sistemleri sektörü, Türkiye’de sektörünün tek fuarı olan VENDEX’de bir araya gelmeye hazırlanıyor.
Sektörün network ihtiyacına cevap vermeye hazırlanan fuar 13-15 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Otomat teknolojleri ve self servis sistemleri alanında faaliyet gösteren üretici, uygulayıcı, tasarımcı ve sektör profesyonellerini uluslararası platformda bir araya getirecek olan fuar aynı zamanda yeni ticari iş birlikleri için güvenilir bir iş birliği platformu oluşturuyor.

3 gün boyunca Vending sektöründe yaşanan teknolojik gelişmelere, geniş ürün yelpazesine ve sektörel etkinliklere ev sahipliği yapacak olan fuar katılımcılarına sektörel gelişmeleri yakından takip etme  fırsatı sunuyor.

Kişi Başına Düşen Otomat Sayısı Artıyor

Özellikle son yıllarda sıkça kullanılan otomat sayısı ve çeşitliliği ile otomat sektörü Türkiye’de yeni ve güçlü bir pazar olarak kendine yer ediniyor.  Bir birinden farklı özellik ve tasarımlara sahip olan otomat teknolojileri kullanım oranının artması ve ürün çeşitliliğinin büyük bir hızla genişlemesi yatırımcılar için yeni ve faydalı bir yatırım alanı oluşturuyor. Sektörde yaşanan bu hızlı gelişme ile ortaya çıkan sektörel network alanı ihtiyacına bağlı olarak sektör Türkiye’de bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Türkiye’de bu alanda yapılan tek ihtisas fuarı VENDEX,  yapılan yeniliklerin sektöre tanıtılması, pazarın bir biri ile iş yapan tüm paydaşlarının bir araya gelmesi ve yeni ticari iş birliklerinin gerçekleştirilmesi amacı ile 13-15 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

ATRAX Fuarı ile Eş Zamanlı Gerçekleşiyor

Otomat Teknolojileri Ve Self Servis Sistemler Fuarı VENDEX ile alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olan ATRAX; 8.Uluslararası Eğlence, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı eş zamanlı gerçekleşerek sektörün birbiriyle bağlantılı tüm alanları aynı platformda buluşturuyor.

Uluslararası ATRAX Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşecek VENDEX,  ülkemizde bu kapsamda yapılan ilk  organizasyon olarak sektörün uluslararası bağlantılarına katkı sağlıyor.

Related Posts

23

May
Finance Services, Press release

Turkey’s vending exhibition, VENDIST, is preparing for its fourth year with great ambition.

Turkey’s vending exhibition, VENDIST, is preparing for its fourth year with great ambition. VENDIST, the only vending technology fair in Turkey, will continue its fourth year with a renewed name, concept, and venue, inspired by the abbreviation of ‘Vending Sector Istanbul Meeting.’ As part of the 11th International ATRAX, the VENDIST Fair will take place from January […]

22

May
Basın Bültenleri

Türkiye’nin otomat fuarı VENDIST dördüncü yılına iddialı hazırlanıyor.

Türkiye’nin otomat fuarı VENDIST dördüncü yılına iddialı hazırlanıyor. Türkiye’deki tek otomat teknolojileri fuarı VENDEX Turkey dördüncü yılında ismini ve konseptini, salonunu yenileyerek ‘Vending Sektörü İstanbul Buluşması’ içeriği kısaltmasında ilham alarak VENDIST olarak devam edecek. 11.Uluslararası ATRAX kapsamında VENDIST Fuarı, 11-13 Ocak tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ve sektör firmaları ve alıcılarını tüm dünyadan bir araya getirecek. VENDIST[…]